Bu yıl tatil planlarınızda orta Avrupa mı var? Balkanların her yerinde ucuz, ekonomik fiyat seçenekleri ile keyifli, eğlenceli bir tatil geçirebilirsiniz. Vizesiz ve Avrupa’ya nazaran çok daha uygun fiyatlarda olması Balkan turlarını cazip kılıyor.Balkan ülkeleri yaz ve kış tatili için bir çok alternatif barındırıyor. Tatil programınızı yaparken Balkan ülkeleri arasında tercih yapmak size düşüyor.

Balkanlar, Avrupanın en büyük yarımadasıdır. Balkan coğrafyası içinde Arnavutluk, Bosna Hersek, Karadağ, Hırvatistan, Slovenya, Kosova , Sırbistan, Makedonya, Bulgaristan, Romanya ve Yunanistan ülkeleri yer alıyor. Yaz tatili için tercih ettiğiniz en gözde ve uygun fiyatlı turları hemen her acenta firması üzerinden bulabilirsiniz.

Adriyatik’in incisi Hırvatistan

Bu yıl bir Balkan turu yapmaya karar verdiniz.Yaz dönemi için eşsiz doğası ,kültürü, bakir koyları ve küçük adacıkları ile öne çıkan Adriyatik denizi kıyılarında unutulmaz bir tatil yapmaya ne dersiniz?

Adriyatik denizinin incisi Hırvatistan eşsiz doğası, plajları ve adaları ile son yıllarda en gözde tatil yerleri arasında yer alıyor. Kıyı şeridinde yeralan Dubrovnik şehri sizi etkileyebilecek bir mimariye sahip. Osmanlı daha sonra Bizans ve Roma imparatorluğunun egemenliğinde kalmış şehir, bu kültürlerin izlerini taşıyor.Her köşesinde keşfedilecek bir çok şeyi barındırıyor. Eski Dubrovnik bölgesinde yer alan kale ve manzaralar karşısında nefesiniz kesilebilir. Bu büyüleyici şehirde unutulmaz bir tatil geçirebilisiniz.

Size en uygun tur seçenekleri ile hizmet sunan Cafe Tur Ekim ayı için 3 gece 4 gün, 448 Euro karşılığında Dubrovnik turu sunuyor.Tur fiyatına, oda kahvaltı konaklama, uçuşlar, hava limanı vergi ve transferleri, KDV dahil

 

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir